İLETİŞİM
Güneştepe Mah. 279. Sok. No:19 A
Osmangazi / BURSA
TELEFON  +90 224 999 99 68

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Araç Asansörleri

Yazar: Mithat Çolak
Gösterim: 4385

Araç Asansörleri

 

 
 

Trafikteki araç sayısı günden güne artıyor. Park yeri bulmak giderek daha büyük bir problem haline geliyor. Soruna çözüm üretme görevini üstlenen belediyeler ve kurumlar durmadan yeni otoparklar inşa ediyor. Bu durumda bu tip yapıların sayısının gelecekte daha da artacağını, araç asansörlerinin de giderek yaygınlaşacağı söylemek mümkün.

 

Gözünüz gibi baktığınız otomobilinizi dar bir alana park ederken yaşadığınız gerginliği araç asansörlerinde de yaşamanızı istemiyoruz. Bunun için proje aşamasında, taşınacak araçların ebat ve manevra kabiliyetlerini dikkate alıyor, araç asansörünüzü taşınması hedeflenen her türlü aracı sorunsuzca taşıyabilecek boyutlarda inşa ediyoruz. Boyut, araç asansörlerinin tasarımında önemli bir özellik olsa da, dikkat edilmesi gereken tek husus değildir. Diğer asansör tiplerinin aksine, araç asansörlerinde yolculuk ederken,  araçtan çıkıp butona basarak asansöre komut vermemiz pek hoş olmaz. Hizmetinize sunduğumuz uzaktan kumanda modülleri ve kata gelindiğinde kendiliğinden açılan otomatik kat ve kabin kapıları sayesinde konforunuzu araç asansörlerinde de sağlıyoruz. Size düşen, kapıların açılmasını beklerken araç asansöründeki dikey yolculuğun keyfini çıkarmaktır.

 

Kategori: